Nové kurzy Studium pro asistenty pedagoga připravujeme v termínu od 4. března 2022 do 30. dubna 2022. Budeme otevírat jednu třídu v Děčíně a jednu třídu v Ústí nad Labem. Přihlášky posíláme zájemcům mailem.

Aktuálně běží kurzy v termínu  7. 1. 2022 – 26. 2. 2022, jedna třída v Děčíně a jedna třída v Ústí nad Labem.

Od března 2020 pořádáme projekt „PRÁCE PRO RODIČE“, který je určen pro rodiče pečující o děti do věku 15 let, kteří nemají zaměstnání, nebo jsou neaktivní na trhu práce. Máme připravenu nabídku různých rekvalifikačních kurzů, hrazených z projektu a také dotovaná místa. Prvním kurzem bude Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Pokud jste rodiče pečující o děti do věku 15 let  a nemáte práci, nebo jste ještě na rodičovské dovolené a nemáte možnost návratu do předchozího zaměstnání, a máte zájem se rekvalifikovat, napište nám na náš mail k.schopnost@seznam.cz, nebo zavolejte na mob. 723898311. Po dobu rekvalifikace účastníků bude zajištěno hlídání  dětí.

Akreditovaný kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky ( kód: 69-017-M) připravujeme na jaro 2022 přesný termín bude doplněnnavazovat budou autorizované zkoušky této profesní kvalifikace. Přihlášky posíláme zájemcům mailem.

Autorizované zkoušky profesní kvalifikace chůva pořádáme dne : přesný termín bude doplněn.

Kurz Pracovník v sociálních službách připravujeme na  jaro 2022, přesný termín bude doplněn.  Přihlášky posíláme zájemcům mailem.