Roky jsem se snažila na spoustě kurzů naučit anglickému jazyku. Šprtala gramatiku a poctivě vypracovávala složité domácí úkoly. Výsledek byl nulový, umím spoustu gramatiky, nemluvím, nedomluvím se, velmi málo rozumím. A tak jsem hledala kurz, který je jiný, který mě naučí mluvit a rozumět. Začala jsem hledat jiné formy výuky, nejenom pro sebe, ale i pro ostatní podobně naladěné lidi, co se chtějí domluvit na dovolené nebo pomoci dětem s úkoly. Hledala jsem to známé “ škola hrou“.

Proto Vám dnes můžu nabídnout kurz „Enjoy, zábavná angličtina“, který je jiný než jsou běžné kurzy. Výuka probíhá bez nátlaku a zábavně, ve skupinkách od 3 do 6 osob. Malý počet lidí je stanoven záměrně – každý má dostatek času a prostoru na to, aby mluvil. (Pokud by bylo 20 lidí v kurzu, promluvil by každý maximálně 3 minuty!) Hodiny jednou týdně vede vyškolený lektor v neformální a příjemné atmosféře. Výuka se zaměřuje na schopnost mluvit a domluvit se v anglickém jazyce, Tohoto cíle jsme schopni dosáhnout bez namáhavého učení se gramatických pouček a pravidel. Proto také není gramatika ústředním tématem našich hodin a není potřeba zadávat domácí úkoly. Skrze různá cvičení, hry a převádění probrané látky do praxe se naučíte používat gramatiku správně. Kurz můžete navštěvovat bez omezení věku, a je určen jak pro Vás, kdo začínáte, tak pro Vás, kdo již znalosti máte.

Na Vaší návštěvu se těší

Štěpánka Sekerková Ticová, zřizovatelka Zařízení pro DVPP Sofia

Cena kurzu:
– 6 600,- Kč (hodina výuky 180,- Kč)
– 3 300,- Kč/pololetí

Upozornění: kurz není vhodný pro lidi, kteří chtějí angličtinu v úzce specializovaném oboru, nebo se chtějí učit individuálně.